OXINIUM◊ – naujos kartos klubo sąnario galvutė

Kas yra OXINIUM?

Tai nėra naujoviškas implantas ar plonas dangalas. Tai nauja medžiaga, arba metalo lydinys iš labiausiai su organizmu suderinamų metalų cirkonio ir niobio, kurie priklauso tai pačiai metalų grupei kaip ir titanas. Šis metalo lydinys turi transformuotą keramikinį paviršių, susidarantį cheminio proceso metu deguonies ir aukštos temperatūros pagalba.

Pripažinta OXINIUM technologija

Kaip pirma ir vienintelė ortopedijos kompanija „Smith&Nephew“ gavo 2005 metų naujų gamybos technologijų apdovanojimą už naują technologiją – OXINIUM. Naujos technologijos pagrindu yra gaminama medžiaga, kurios dėka kuriamos patobulintos dirbtinių sąnarių sistemos. Šį apdovanojimą skyrė tarptautinė kompanija ASM, kuri yra pasaulinio masto informacijos apie medžiagas organizacija. Per paskutinius metus šis apdovanojimas taip pat buvo įteiktas tokioms kompanijoms, kaip: DUPONT (už „Kevlaro“ pluoštą), IBM (už magnetines juostas), GENERAL MOTORS (už dirbtinių deimantų sukūrimą).

10 metų rinkoje

OXINIUM kelio šlaunikaulio ir klubo galvutės komponentas buvo pristatytas prieš 10 metų. Nuo tada visame pasaulyje OXINIUM implantų buvo parduota daugiau nei 140.000. Kliniškai patvirtinti rezultatai buvo puikūs. „Smith&Nephew“ kompanijos OXINIUM technologija yra patentuota iki 2017 metų ir nieko panašaus rinkoje nėra.

Pagrindiniai OXINIUM◊ technologijos privalumai:

• OXINIUM yra dvigubai tvirtesnis už kobaltchromą, kaip ir keramika, tačiau išsiskiria tuo, kad nedūžta.
• OXINIUM palyginus su kobaltchromu, pasižymi perpus mažesne trintimi su polietilenu.
• OXINIUM technologijos dėka susidėvėjimas (palyginus su kobaltchromu) įprastinėmis sąlygomis sumažėja net 85 %, o esant abrazyvinėms dalelėms 89 %.
• OXINIUM turi tik 0,0035 % nikelio ir yra puikus sprendimas pacientams, turintiems alergiją metalams. Kitos kompanijos šito pasiūlyti negali.
• OXINIUM sąnarį sutepa geriau nei kobaltchromas, ko pasekoje sąnarys lengviau slysta.

Patobulintos galimybės

OXINIUM technologija yra naudojama išsaugančio kryžminius raiščius PS šlaunikaulio komponento gamybai. Šis komponentas naudojamas tokioms kelio sąnario sistemoms, kaip GENESIS II (Lietuvoje), PROFIX, JOURNEY, BCS, LEGION, ACCURIS, JOURNEY, PFJ, JOURNEY, DEUCE (pasaulyje). OXINIUM siūlo gerokai didesnį klubo sąnario protezų galvučių pasirinkimą, palyginus su keramikinėmis ir kobaltchromo galvutėmis.

OXINIUM geriausias iš geriausių!

OXINIUM apjungia geriausias keramikos (nesukelia alergijos, minimali trintis) ir metalo (tvirtumas, universalumas) savybes.

Grįžti atgal Skaityti kitą