Artroskopija

ARTROSKOPIJA

Endoprotezavimas

ENDOPROTEZAVIMAS

LOR

LOR

ORTOPEDIJA

TRAUMATOLOGIJA

TVARSČIAI

LOR

LOR

Otorinolaringologija arba LOR – tai mokslas apie ausis, nosį, gerklę ir jų ligas, o LOR specialistas rūpinasi šių ligų diagnostika ir gydymu. 

Dažnai pasitaikančios šios srities ligos:

  • Sinusitas (ūminis arba lėtinis sinusų uždegimas).
  • Tonzilitas / angina (bakterinės ar virusinės kilmės tonzilių uždegimas).
  • Laringitas (ūminis arba lėtinis gerklų gleivinės uždegimas).
  • Ausų uždegimas (klausomosios landos audinių uždegimas, sukeltas įvairių dirginančių veiksnių: alergijos, mikrobų, traumos).
  • Faringitas (ryklės gleivinės ir pogleivio uždegimas).
  • Alerginis rinitas (alergenų sukeltas lėtinis nosies gleivinės uždegimas).
  • Apsunkintas kvėpavimas / neprakvėpavimas per nosį.

LOR ligų gydymas priklauso nuo nustatytos diagnozės: labai dažnai pakanka paskirto medikamentinio gydymo, tam tikro mitybos ir elgsenos pakoregavimo ar minimalios procedūros, atliekamos gydytojo kabinete su specialiais instrumentais ar prietaisais. Kitais atvejais atliekamos nedidelės chirurginės procedūros, darinių ir audinių šalinimo operacijos.

Kobliacija – tai minimalios invazijos, žemos temperatūros technologija efektyviai disekcijai ir audinių pašalinimui. Ši technologija yra ideali tokioms LOR procedūroms kaip tonzilektomija, adenoidektomija, hipertrofuotų nosies kriauklių chirurginis sutraukimas, gerklų polipektomija, knarkimo gydymas, minkštojo gomurio ir sinusų chirurgija. Tai yra ne šilumos veikiamas, o cheminis procesas. Patentuota bipolinės kobliacijos plazma technologija sukuria kontroliuojamą, stabilų 100–200 mikronų storio plazmos lauką (žmogaus plaukas yra apytikriai 100 mikronų storio). Plazmos aktyvuotos dalelės turi pakankamai energijos tam, kad suardytų molekulines jungtis audiniuose, taip įgalindamos atidalinti audinius. Tokiu būdu santykinai žemoje temperatūroje tiksliai pašalinami tik tie audiniai, kuriuos yra norima pašalinti, o aplinkiniai minkštieji audiniai tik minimaliai termiškai pažeidžiami. Plazmos susiformavimas ir elektrodo gebėjimas tinkamai kobliuoti ir koaguliuoti audinius priklauso nuo daugybės labai svarbių konstrukcijos ypatybių.

KOBLIACIJOS prietaisai

Įprasti Elektrochirurginiai prietaisai

Temperatūros

Nuo 40° iki 70°C

Nuo 400° iki 600°C

Terminis įsiskverbimas į audinius μm

1100

2200

Poveikis operuojamiems audiniams

Švelnus audinių pašalinimas, suardomos tarpmolekulinės jungtys

Greitas kaitinimas, prideginimas, deginimas, pjovimas

Kobliacijos prietaisai

Kobliacijos pranašumai:

  • Procedūros atlikimas: veiksminga audinių abliacija ir preciziška hemostazė, pasiekiama kobliacijos būdu reikšmingai sumažinant operacijos laiką.
  • Procedūros preciziškumas: kobliacijos technologijos dėka užtikrinamas preciziškas ir kontroliuojamas minkštųjų audinių abliacijos procesas, kurio rezultatas skirtingai nei monopolinės kaustikos ar mechaninio šeiverio – minkšti ir mažiau pažeisti aplinkiniai audiniai.
  • Apsauga: „Pirmiausia – nepakenkti“ yra vienas iš pagrindinių medicinos praktikos principų. Bandymas užtikrinti pačią saugiausią paciento priežiūrą yra senas, kaip ir pati medicina. Kobliacija taip pat yra siejama su aukšto lygio preciziška abliacija ir kontrole, glotnesnių anatominių paviršių formavimu ir aplinkinių minkštųjų audinių terminio pažeidimo prevencija.

Mes tikime tikslumu, patogumu ir greitumu. Dėl to siūlome aukščiausios kokybės, naujausios bei pažangiausios kobliacijos plazma technologijos aparatą, kuris atitinka visus tris principus ir užtikrina precizišką, greitą bei saugų audinių šalinimą, kuris minimalios invazijos dėka mažiau traumuoja paciento minkštuosius audinius, o po procedūros leidžia jam greičiau grįžti į įprastą gyvenimą.